Чим якісно очищати шкіру обличчя?

Очищення грає дуже важливу роль в догляді за шкірою обличчя. Адже саме від якості даної процедури буде залежати здоров’я і краса Вашої дерми. Не варто думати, що вода і мило в душі — це ефективні засоби, які не зашкодять епідермісу і в повній мірі його очистять. Навпаки, в милі є агресивні складові, які можуть привести до таких проблем, як висипання, надмірна сухість, подразнення і почервоніння. Більш того, стійку косметику милом змити неможливо, а тому це призведе лише до забитих пор і серйозних запалень.

Будь-який засіб для зняття макіяжу Vichy https://vichy.ua/ забезпечить ефективне видалення туші, тональної основи, пудри, і забруднень, які накопичувалися на шкірі протягом всього дня. Ваші пори будуть чистими, а дерма в цілому буде сяяти і дихати. До того ж є засоби для чутливої, жирної, проблемної та сухої шкіри. Також Ви зможете підібрати засіб для зняття макіяжу з очей, який не шкодитиме цій ніжній ділянці обличчя і підійде навіть для нарощених вій.

Що таке якісне очищення від Vichy?

Косметика Vichy була розроблена з урахуванням потреб різних типів шкіри, а тому вона не приховує проблеми, а лікує їх. Сьогодні є багато засобів для вмивання та очищення, які не змусять довго чекати хорошого ефекту.

У минулому доктор Аллер вивчав властивості термальної води з джерела, яке було розташоване біля підніжжя вулкана в місті Віші. І йому вдалося з’ясувати, що вода ця — по-справжньому цілюща. Вона допомагає заспокоїти епідерміс, знімає запалення і загоює дрібні пошкодження. До того ж клітинки починають швидше оновлюватися, а тому можна подовжити свою молодість і красу. До того ж всі засоби гіпоалергенні, підходять навіть для дуже чутливої шкіри.

А тому сьогодні змив косметики — це не тільки необхідна, але і дуже приємна процедура. Після неї Ваша шкіра буде чистою, сяючою, наповненою корисними речовинами. Це особливо важливо в нинішній час, коли повітря забруднене і негативно позначається на стані шкіри.

Асортимент для очищення шкіри від Vichy

Бренд Vichy пропонує такі засоби для очищення:

  • термальна вода. Ця водна рідина ефективно знімає косметику без тертя, а тому зменшується шанс отримати подразнення і почервоніння. Ці засоби Vichy для зняття макіяжу з очей та шкіри обличчя діляться на види: для сухої, для чутливої і для жирної дерми. Всі три засоби мають знежирену формулу, а тому підходять для всіх типів шкіри, не залишають жирного блиску і не потребують змивання;
  • двофазний засіб для зняття водостійкого макіяжу — розрахований на стійкий макіяж, тому що складається з масла і води. Має подвійну дію: ефективно очищає, а також доглядає за епідермісом і віями;
  • Інтеграль Демакіяж — засіб 3 в 1, який поєднує в собі властивості молочка, засобу для зняття макіяжу і лосьйону-тоніка. Його необхідно використовувати як гель для вмивання.

Всі засоби протестовані в лабораторіях компанії. В них є активні компоненти, які дбайливо очищають шкіру, а також доглядають за нею, готують до подальшого нанесення інших засобів по догляду.